![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Για τη συνεργασία της με τον Σάκη Ρουβά αλλά και για εκείνη με τα μέλη της κριτικής επιτροπής του Χ Factor μιλάει η Ευαγγελία Αραβανή. Η ίδια αναφέρεται και στα σχόλια που έχει ακούσει τον τελευταίο καιρό για την τηλεοπτική της παρουσία.
Τι έφερε το «Χ-Factor» στη ζωή σου;
Μου έφερε πολύ τρέξιµο, αλλά ταυτόχρονα και µεγάλη χαρά, γιατί είναι κάτι που ήθελα να κάνω. Μέσω αυτού του σόου και του ΣΚΑΪ βρίσκοµαι στην τηλεόραση.
Πώς είναι η συνεργασία µε τον Σάκη Ρουβά;
Με τον Σάκη Ρουβά η συνεργασία µας είναι...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ ΤΙ ΕΙΠΕ Η ΑΡΑΒΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΟΥΒΑ!!!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)