![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Γκαζωμένες βραδιές με πολύ παρασκήνιο και πλούσιο ρεπορτάζ υπόσχεται ο Πέτρος Κουσουλός από την ραδιοφωνική συχνότητα του Αlpha 989. Μετά από την αναγκαστική καλοκαιρινή διακοπή ο δυναμικός ρεπόρτερ επιστρέφει δριμύτερος και γίνεται νυχτερινός.
Έτσι λοιπόν, Τετάρτη-Πέμπτη-Παρασκευή το «Νυχτερινό Ρεπορτάζ» χτυπά στις 21.00 το βράδυ ενώ Σάββατο και Κυριακή ο δημοσιογράφος ενώνει τις δυνάμεις του με τον Γιώργο Μελλιγγώνη και «μαρσάρουν» από τις 08.00 το πρωί και για μια ολόκληρη ώρα.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)