![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο πρωθυπουργός, Αλέξης Τσίπρας έφτασε στην Κουμουνδούρου και κρατούσε την ομπρέλα η οποία ήταν μαύρη απ’ έξω και κόκκινη από μέσα.
Η Πόπη Τσαπανίδου αμέσως σχολίασε τα πλάνα στην εκπομπή της Live U και έκανε το σαρδάμ... Μας ενημέρωσε ότι ο πρωθυπουργός αντί για ομπρέλα κρατούσε σημαία: «Χαμογελαστός ο κ. Τσίπρας πήρε και τη σημαία»...!
Δείτε πώς αντέδρασε μόλις έκανε το σαρδάμ!
- ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)