![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η ερμηνεύτρια που μεσουράνησε την δεκαετία του 90 βρήκε την ευκαιρία, μέσω twitter, να εκφράσει την αντίδρασή της και φυσικά αυτό δεν έμεινε ασχολίαστο από τον πολιτικό...
Ο Άδωνις Γεωργιάδης άλλωστε είναι δεινός χρήστης των social media κι απαντάει σε όλους όσοι του στέλνουν. Αυτή τη φορά ήταν η Άντζυ Σαμίου που τα «έχωσε» στον πολιτικό, αναφορικά με τις πολιτικές εξελίξεις και την αντιπολίτευση που ασκεί, παίρνοντας ως αφορμή τα βιβλία που πουλάει.
Στον διαδικτυακό τους «καυγά» επενέβη και ο ηθοποιός Σταύρος Νικολαΐδης ο οποίος τάχθηκε υπερ της τραγουδίστριας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)