![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Είναι πραγματικά τρομακτικό το πως η δύναμη της συνήθειας μπορεί να μας κάνει να νιώσουμε πιο άβολα από ποτέ... Κάπως έτσι ένιωσε σήμερα η Πόπη Τσαπανίδου όταν κατά την αποφώνηση της εκπομπής της, αντί να πει «ακολουθεί η Τατιάνα Στεφανίδου» είπε: «Ακολουθεί η Ελεονώρα...».
Το έσωσε όμως αφού δεν ολοκλήρωσε την φράση της και απλά δαγκώθηκε και χαμογέλασε αμήχανα ενώ οι συνεργάτες της χειροκροτούσαν την ατάκα της.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΙΝΤΕΟ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)