![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Και αν νομίζετε ότι τα έχετε δει όλα στο instagram, γελιέστε!
Η Αγγελική Ηλιάδη έβαλε το πιο σέξι μαγιό που είχε στην ντουλάπα της και… έκανε πασαρέλα στο σπίτι της και έβγαλε και ένα βιντεάκι για τους διαδικτυακούς της φίλους!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Και αν νομίζετε ότι τα έχετε δει όλα στο instagram, γελιέστε!
Η Αγγελική Ηλιάδη έβαλε το πιο σέξι μαγιό που είχε στην ντουλάπα της και… έκανε πασαρέλα στο σπίτι της και έβγαλε και ένα βιντεάκι για τους διαδικτυακούς της φίλους!