![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Όταν τα τηλεοπτικά φώτα σβήνουν, η 47χρονη παρουσιάστρια είναι μία στοργική περήφανη μανούλα που λατρεύει τα τέσσερα αγγελούδια της.
Ο Άγγελος, η Βαλέρια, η Λάουρα, είναι οι καρποί του έρωτά της από τον πρώην σύζυγό της Γιάννη Λάτσιο, ενώ η μικρή Μαρίνα, ήρθε να ολοκληρώσει την ευτυχία της με τον Μάκη Παντζόπουλο. Όπως είναι γνωστό, η ωραία Ελένη προστατεύει τα παιδιά της από τα φλας των φωτογράφων, ωστόσο υπήρξαν στιγμές που η ίδια πόζαρε μαζί με τα τρία μεγαλύτερα παιδιά της στα social media.
Δείτε τις υπέροχες φωτογραφίες που αναρτήθηκαν στο Instagram και την τεράστια ομοιότητά της με την κόρη της Βαλέρια.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)