![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ήταν ακόμα μια ιστορική και εντυπωσιακή συνάντηση αυτή της Άννας Βίσση και του Νίκου Καρβέλα στο Hotel Ερμού, όπου εμφανίζεται η δημοφιλής Ελληνίδα σταρ!
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΘΕΤΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ - ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΠΟΥ;;;;
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ήταν ακόμα μια ιστορική και εντυπωσιακή συνάντηση αυτή της Άννας Βίσση και του Νίκου Καρβέλα στο Hotel Ερμού, όπου εμφανίζεται η δημοφιλής Ελληνίδα σταρ!
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΘΕΤΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ - ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΠΟΥ;;;;