![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Παιχνίδι με ερωτήσεις για την προσωπική τους ζωή έπαιξαν στο “Σπίτι μου σπιτάκι μου” και ο Κώστας Φραγκολιάς έκανε την αποκάλυψη ότι έχει αποκαλέσει σύντροφό του με το όνομα της πρώην του.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΠΙΘΑΝΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Παιχνίδι με ερωτήσεις για την προσωπική τους ζωή έπαιξαν στο “Σπίτι μου σπιτάκι μου” και ο Κώστας Φραγκολιάς έκανε την αποκάλυψη ότι έχει αποκαλέσει σύντροφό του με το όνομα της πρώην του.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΠΙΘΑΝΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΔΩ