![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Δανάη Μπάρκα το βράδυ της Δευτέρας καληνύχτισε τους διαδικτυακούς της φίλους με μία φωτογραφία με μαύρα εσώρουχα στον λογαριασμό της στο Instagram .
Η παρουσιάστρια του «Πάμε Δανάη» συνόδευσε τη φωτογραφία με τη λεζάντα: «Καληνύχτα. Όταν τα προβλήματα σου στερούν τον ύπνο, θυμήσου τις ευλογίες σου».
Από τους πρώτους που έσπευσαν να πατήσουν like στη φωτογραφία που ανέβασε ήταν η Σταματίνα Τσιμτσιλή, η Βίκυ Σταυροπούλου, η Τόνια Σωτηροπούλου και ο Ανδρέας Γεωργίου.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)