![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με ένα ξεχωριστό και σίγουρα ανατρεπτικό τρόπο η ηθοποιός Κατερίνα Μουτσάτσου αποφάσισε να ανακοινώσει μέσω του διαδικτύου την εγκυμοσύνη της.
Η ηθοποιός ανέβασε στο Facebook δύο γυμνές της φωτογραφίες, όπου πάνω στην κοιλιά της είχε ζωγραφίσει την ελληνική σημαία καθώς και τη φράση «Καλή (Ε)λευτεριά».
Η Κατερίνα Μουτσάτσου, που ζει πια στην Αμερική, δημοσίευσε τις δύο εικόνες ανήμερα της 28ης Οκτωβρίου και γέμισε με ευχές από τους διαδικτυακούς της φίλους.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)