![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Έχει αλλάξει σε όλα η ζωή μου. Όλα αυτά που άκουγα, ότι το παιδί δεν αλλάζει τίποτα, είναι ένα παραμύθι. Υπάρχει η ζωή πριν και η ζωή μετά το παιδί και μάλιστα σε όλα τα επίπεδα».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ Η ΓΝΩΣΤΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Έχει αλλάξει σε όλα η ζωή μου. Όλα αυτά που άκουγα, ότι το παιδί δεν αλλάζει τίποτα, είναι ένα παραμύθι. Υπάρχει η ζωή πριν και η ζωή μετά το παιδί και μάλιστα σε όλα τα επίπεδα».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ Η ΓΝΩΣΤΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΕΔΩ