![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Κάποτε ήταν κατάξανθη και παχουλή, αλλά σήμερα είναι ένας άλλος άνθρωπος.
Εδώ και πολύ καιρό η 30χρονη πια Όλγα έχει επιλέξει να μην κάνει δημόσιες εμφανίσεις και έχει αφοσιωθεί στην οικογένεια της. Ωστόσο, οι φωτογραφίες που ανέβασε στα social media προδίδουν την αλλαγή στην εμφάνιση της.
Η ίδια έχει χάσει αρκετά κιλά και τα μαλλιά της είναι πλέον καστανά με αφέλειες, μια αλλαγή που της πάει πολύ.
[g_youtube v="xKHPFaHTAFY"]
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)