![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Γιάννης Λάτσιος δεν περνάει και την ομορφότερη ημέρα της ζωής του.
Το απόγευμα του Σαββάτου «ανέβασε» μια selfie φωτογραφία του στο instagram που έδειχνε σκεπτικός και προβληματισμένος και έγραψε σχόλιο: «#badmood #athens #thaperaseikiauto».
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Γιάννης Λάτσιος δεν περνάει και την ομορφότερη ημέρα της ζωής του.
Το απόγευμα του Σαββάτου «ανέβασε» μια selfie φωτογραφία του στο instagram που έδειχνε σκεπτικός και προβληματισμένος και έγραψε σχόλιο: «#badmood #athens #thaperaseikiauto».