![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στη Μυτιλήνη βρίσκεται η Βίκυ Σταυροπούλου, η οποία μαζί με τον καλό της φίλο, Χρήστο Χατζηπαναγιώτη, απολαμβάνουν τις καλοκαιρινές τους διακοπές.
Μάλιστα, η αγαπημενη ηθοποιός μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους, στιγμές της από τις διακοπές. Σε μία, δε, από τις φωτογραφίες που ανέβασε στο Instagram, ποζάρει με το μαγιό της, – και χωρίς ρετούς παρακαλώ – αποδεικνύοντας πόσο ακομπλεξάριστη είναι με την εμφάνιση της.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)