![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Είναι από τις γυναίκες που ο χρόνος έχει σταματήσει να περνά από πάνω τους.
Η Πόπη Μαλλιωτάκη θέλησε να μας δείξει την εικόνα της 20 χρόνια πριν, που μεταξύ μας δε διαφέρει και πολύ από τη σημερινή. Έχοντας το απαιτούμενο στυλ της εποχής, η Πόπη Μαλλιωτάκη φαίνεται πως από μικρή ήταν μία πολύ εντυπωσιακή γυναίκα που δεν περνούσε με τίποτα απαρατήρητη. Η τραγουδίστρια ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram την πρώτη της επαγγελματική φωτογραφία για τις ανάγκες των εμφανίσεων της σε νυχτερινό κέντρο γράφοντας: «Η πρώτη μου επαγγελματική φωτογράφιση για την πρώτη μου αφίσα», δείχνοντας έτσι τη στενή φιλία της με το χρόνο.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)