![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Λίγες γυναίκες έχουν τις δικές της αναλογίες, ας είμαστε ειλικρινείς. Η Βίκυ Χατζηβασιλείου κάθε χρόνο αποδεικνύει ότι διαθέτει ένα από τα πιο καλογυμνασμένα κορμιά της ελληνικής σόουμπιζ και φέτος αποφάσισε να το αναδείξει με την κλασική εκδοχή του μπικίνι.
Η παρουσιάστρια που ως γνωστόν λατρεύει το beach volley, προτίμησε για τις φετινές της καλοκαιρινές διακοπές στη Χαλκιδική ένα θαλασσί μπικίνι με διακριτικά κεντήματα στο κάτω μέρος.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)