![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τον ήλιο και την θάλασσα της Μυκόνου απολαμβάνει η Πηγή Δεβετζή. Η κάμερα του Mykonos Live TV την εντόπισε να χαλαρώνει στο Nammos στην Ψαρρού. Φορώντας κόκκινο της φωτιάς μπικίνι η καλογυμνασμένη Ολυμπιονίκης μας έκανε να χαζεύουμε το καλλίγραμμο και αξιοζήλευτο κορμί της. Μάλιστα, η Πηγή δεν… αγχώθηκε καθόλου εντοπίζοντας τον γνωστό φωτογράφο Νίκο Ζώτο σε κοντινή απόσταση. Απεναντίας, πήγε κοντά του και έπιασαν ψιλή κουβεντούλα.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)