![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Από την παραλία των παιδικών της χρόνων και στο φωτογραφικό φακό της μαμάς της πόζαρε η Κατερίνα Γερονικολού. Η ηθοποιός που αυτή την περίοδο απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές ανέβασε μια πολύ όμορφη φωτογραφία της με μαύρο μπικίνι.
«Ήσυχες Μέρες του Αυγούστου #στηνπαιδικήμουθάλασσα Photobymum», έγραψε στην λεζάντα που συνόδεψε τη φωτογραφία.
Όπως ήταν αναμενόμενο likes και τα κολακευτικά σχόλια έπεσαν βροχή...
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)