![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Έλα Χαμογέλα: Η Κατερίνα Δαλάκα βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου και μίλησε για όλα αλλά κυρίως για τη νέα της σχέση με τον Δημήτρη Φιντιρίκο.
Η νικήτρια του πρόσφατου Survivor, μίλησε για την εμπειρία της στο ριάλιτι επιβίωσης που έζησε μάλιστα δύο φορές ενώ αποκάλυψε και αν πρόκειται να προβληθεί τελικά το All Star Survivor.
Πάντως, ο Κωνσταντίνος Βασάλος ο οποίος φυσικά ήταν παρών στη συζήτηση τόνισε πως η Κατερίνα Δαλάκα έχει πολύ καλή πηγή μέσα στο Survivor που σημαίνει ότι είναι πολύ μεγάλες οι πιθανότητες να δούμε το Survivor All Star.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)