![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Πώς είναι σήμερα η Καίτη Γκρέυ;
Ο δημοσιογράφος Νίκος Νικόλιζας δημοσίευσε στην προσωπική του σελίδα στο facebook δυο φωτογραφίες που απεικονίζουν την τραγουδίστρια να κάθεται με την ρόμπα της στον καναπέ του σαλονιού της. Ο δημοσιογράφος την επισκέφτηκε στο σπίτι της στη Νέα Σμύρνη και έγραψε χαρακτηριστικά: «Πήγαμε να της πούμε τα χρόνια πολλά! Τα μικρά της έχουν λατρεία! Καλή χρόνια κύρια Καίτη!!!»!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)