![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μία φωτογραφία του μπαμπά της, Πασχάλη Τερζή δημοσίευσε η Γιάννα. Ο τραγουδιστής της δίνει ένα τρυφερό φιλί και η Γιάννα βγάζει τη φωτογραφία. Μπορεί να μένει το μεγαλύτερο διάστημα στην Αμερική η τραγουδίστρια, όμως τα καλοκαίρια τα περνά στην Ελλάδα.
Αυτές τις μέρες απολαμβάνει οικογενειακές διακοπές και έτσι δημοσίευσε την ακόλουθη φωτογραφία, που καιρό είχαμε να δούμε τον σπουδαίο τραγουδιστή!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)