![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τέλος στη δικαστική διαμάχη του Τόλη Βοσκόπουλου και της πρώην συζύγου του, Τζούλιας Παπαδημητρίου.
Χθες, όπως ανέφεραν στην εκπομπή Αλήθειες με τη Ζήνα, το μεσημέρι της Τρίτης, παραδόθηκε καθαρογραμμένη η απόφαση του Εφετείου Αθηνών στα χέρια του δικηγόρου του Τόλη Βοσκόπουλου, οπού αναφέρει ότι οριστικά η Χαρά δεν μπορεί να φέρει το επίθετο Βοσκοπούλου.
Σύμφωνα με το ίδιο ρεπορτάζ έγιναν δεκτά όλα τα αιτήματα που είχε καταθέσει στην αγωγή του ο Τόλης Βοσκόπουλος. Θυμίζουμε πως η συγκεκριμένη υπόθεση παρέμενε ανοιχτή από το 2007, τότε που ο τραγουδιστής για πρώτη φορά είχε ζητήσει από το Πρωτοδικείο Αθηνών να δοθεί εντολή για τεστ DNA γιατί αμφισβητούσε το γεγονός ότι η Χαρά είναι παιδί του.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)