![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
“Κατάλαβα τον χαμό που έγινε με το Survivor μέσω των social media…”
Η Χριστίνα Κολέτσα εξομολογείται στο Down Town και τον Κοσμά Κουμιανό για το φλερτ που έχει δεχτεί από άνδρες και γυναίκες και απαντά για το αν θα τη δούμε στο Survivor.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
“Κατάλαβα τον χαμό που έγινε με το Survivor μέσω των social media…”
Η Χριστίνα Κολέτσα εξομολογείται στο Down Town και τον Κοσμά Κουμιανό για το φλερτ που έχει δεχτεί από άνδρες και γυναίκες και απαντά για το αν θα τη δούμε στο Survivor.