![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το χαμόγελό της είναι μέχρι τα… αυτιά. Πιο χαρούμενη από ποτέ η Μαρία Ηλιάκη.
Πέρασε καλά και αυτό φάνηκε. Δίνει μεγάλη σημασία στους ανθρώπους που έχει κοντά της αλλά και στους φίλους της. Η παρουσιάστρια πόζαρε κρατώντας αγκαλιά...
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το χαμόγελό της είναι μέχρι τα… αυτιά. Πιο χαρούμενη από ποτέ η Μαρία Ηλιάκη.
Πέρασε καλά και αυτό φάνηκε. Δίνει μεγάλη σημασία στους ανθρώπους που έχει κοντά της αλλά και στους φίλους της. Η παρουσιάστρια πόζαρε κρατώντας αγκαλιά...