![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
H ηθοποιός, έγινε ευρέως γνωστή, πριν από 19 χρόνια, μέσα από τη σειρά του Mega «Καρέ της Ντάμας»
H Μαίρη Σταυρακέλλη, έγινε ευρέως γνωστή, πριν από 19 χρόνια, μέσα από τη σειρά του Mega «Καρέ της Ντάμας». Η ηθοποιός μετά την επιτυχία του σήριαλ αφοσιώθηκε στη μεγάλη της αγάπη, το θέατρο και φέτος θα πρωταγωνιστεί για δεύτερη χρονιά στην θεατρική παράσταση «Βάφτα Μαύρα».
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΓΝΩΣΤΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)