![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στο χειρουργείο βρέθηκε σήμερα το πρωί ο Bo.
Την αποκάλυψη έκανε μέσα από το Instagram η καλή του φίλη Χριστίνα Σάλτη με μια φωτογραφία τους και η οποία δεν θα μπορούσε να λείπει από το πλευρό του.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στο χειρουργείο βρέθηκε σήμερα το πρωί ο Bo.
Την αποκάλυψη έκανε μέσα από το Instagram η καλή του φίλη Χριστίνα Σάλτη με μια φωτογραφία τους και η οποία δεν θα μπορούσε να λείπει από το πλευρό του.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ