![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Αν και έχει πατήσει για τα καλά τα 50, η εν λόγω Ελληνίδα κυρία της σόουμπιζ γίνεται πάντα το επίκεντρο σε κάθε της εμφάνιση. Πόσο μάλλον όταν εμφανίζεται με μαγιό!
Ο λόγος για την...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Αν και έχει πατήσει για τα καλά τα 50, η εν λόγω Ελληνίδα κυρία της σόουμπιζ γίνεται πάντα το επίκεντρο σε κάθε της εμφάνιση. Πόσο μάλλον όταν εμφανίζεται με μαγιό!
Ο λόγος για την...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ