![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
H Iωάννα Πηλιχού περνά το καλοκαίρι με τον αγαπημένο της, Δημήτρη Τσούφη!
Η ηθοποιός τις περισσότερες μέρες απολαμβάνει τον ήλιο και τη θάλασσα και δημοσιεύει φωτογραφίες της με μπικίνι στην παραλία! ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
H Iωάννα Πηλιχού περνά το καλοκαίρι με τον αγαπημένο της, Δημήτρη Τσούφη!
Η ηθοποιός τις περισσότερες μέρες απολαμβάνει τον ήλιο και τη θάλασσα και δημοσιεύει φωτογραφίες της με μπικίνι στην παραλία! ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ