![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ξεκίνησε νωρίς την πρεμιέρα της, πρώτη από όλες και κάνει απίστευτα νούμερα.
Η ξανθιά παρουσιάστρια πάντα είχε καλή εκπομπή όμως φέτος, αγγίζει την κορυφή αφού οι τηλεθεατές αυξήθηκαν λόγω…εγκυμοσύνης! ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ξεκίνησε νωρίς την πρεμιέρα της, πρώτη από όλες και κάνει απίστευτα νούμερα.
Η ξανθιά παρουσιάστρια πάντα είχε καλή εκπομπή όμως φέτος, αγγίζει την κορυφή αφού οι τηλεθεατές αυξήθηκαν λόγω…εγκυμοσύνης! ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ