![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Άγιο είχε ο οδηγός βυτιοφόρου που εξετράπη της πορείας του το μεσημέρι του Σαββάτου και «βούτηξε» στην κυριολεξία στο κενό από τη γέφυρα της Μύκανης στο τμήμα Καλαμπάκας – Γρεβενών της Εθνικής οδού.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Άγιο είχε ο οδηγός βυτιοφόρου που εξετράπη της πορείας του το μεσημέρι του Σαββάτου και «βούτηξε» στην κυριολεξία στο κενό από τη γέφυρα της Μύκανης στο τμήμα Καλαμπάκας – Γρεβενών της Εθνικής οδού.