![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μπορεί να μην διευκρινίζεται αν πρόκειται για υπάλληλο ή για άλλον πολίτη που πήγε στην εφορία Καλαμαριάς προκειμένου να εξυπηρετηθεί, η φωτογραφία όμως τα λέει όλα.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μπορεί να μην διευκρινίζεται αν πρόκειται για υπάλληλο ή για άλλον πολίτη που πήγε στην εφορία Καλαμαριάς προκειμένου να εξυπηρετηθεί, η φωτογραφία όμως τα λέει όλα.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ