![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το τελευταίο αντίο στον Μηνά Χατζησάββα είπανε φίλοι και συγγενείς στο Α' Νεκροταφείο Αθηνών το πρωί της Τετάρτης...
Σίγουρα τραγική φιγούρα ήταν ο σύντροφός του. Ο Κώστας Φαλελάκης, επίσης ηθοποιός, ήταν ο άνθρωπος που στάθηκε στο πλευρό του ως σύντροφος. Οι δυο τους σύντροφοι στη ζωή, στήριζαν ο ένας τον άλλο με αληθινή αγάπη.
Η απώλεια του ηθοποιού έφερε θλίψη στους οικείους του και στον άνθρωπο που έζησε από την πρώτη στιγμή τη μάχη που έδινε ο Μηνάς Χατζησάββας για να κρατηθεί στη ζωή.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:
ΘΡΗΝΟΣ! Έφυγε από την ζωή ο Μ. Παπαδόπουλος!
Μηνάς Χατζησάββας: Αυτός ήταν ο σύντροφός του! (φωτο)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)