![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το κοριτσάκι βρισκόταν στην Κρήτη για διακοπές. Ξαφνικά εμφάνισε υψηλό πυρετό και η μητέρα της, την πήγε σε νοσοκομείο…
Την απεριόριστη ευγνωμοσύνη της στους γιατρούς σε ΠΑΓΝΗ και Βενιζέλειο εξέφρασε μέσα από το Ράδιο Κρήτη, η κρητικιά Ελένη Φλουράκη, η οποία ζει και εργάζεται στη Γερμανία και ήρθε στο νησί για διακοπές μαζί με την οικογένειά της. Όλα κυλούσαν ομαλά, μέχρι που...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)