![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ειρωνεία της μοίρας ή τι; Η Ζωή Λάσκαρη στην τελευταία της ανάρτηση στο facebook αποχαιρετούσε έναν αγαπημένο της φίλο καθώς είχε φύγει ξαφνικά για τη γειτονιά των αγγέλων, εκεί που βρίσκεται και εκείνη πλέον!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ειρωνεία της μοίρας ή τι; Η Ζωή Λάσκαρη στην τελευταία της ανάρτηση στο facebook αποχαιρετούσε έναν αγαπημένο της φίλο καθώς είχε φύγει ξαφνικά για τη γειτονιά των αγγέλων, εκεί που βρίσκεται και εκείνη πλέον!