![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το απόγευμα οι δυο γονείς βρίσκονταν στην παραλία του Γεροπόταμου με τα παιδιά τους. Ο Βενιζέλος Στρατάκης και η Κατερίνα Καναβάκη είχαν από δύο παιδιά ο καθένας.
Κάποια στιγμή και ενώ κολυμπούσαν ο...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το απόγευμα οι δυο γονείς βρίσκονταν στην παραλία του Γεροπόταμου με τα παιδιά τους. Ο Βενιζέλος Στρατάκης και η Κατερίνα Καναβάκη είχαν από δύο παιδιά ο καθένας.
Κάποια στιγμή και ενώ κολυμπούσαν ο...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ