![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Προχωρά με γρήγορους ρυθμούς ο φράχτης στον Έβρο.
Αυτό δείχνει η φωτογραφία που ανέβασε ο Βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Δημήτρης Καιρίδης.
Δείτε τη δημοσίευση:
«Μια αποκλειστική φωτό: ανατολή με φόντο τον φράχτη στον Έβρο, που προχωράει με γρήγορους ρυθμούς. Η ΝΔ αντιμετώπισε στη ρίζα του την εργαλειοποίηση του προσφ./μετ. από την Τουρκία, αφαιρώντας ένα μέσο πίεσης της Τουρκίας προς τους Ευρωπαίους, όπως είχε συμβεί την περίοδο 2015-19».
Μια αποκλειστική φωτό: ανατολή με φόντο τον φράχτη στον Έβρο, που προχωράει με γρήγορους ρυθμούς. Η ΝΔ αντιμετώπισε στη ρίζα του την εργαλειοποίηση του προσφ./μετ. από την Τουρκία, αφαιρώντας ένα μέσο πίεσης της Τουρκίας προς τους Ευρωπαίους, όπως είχε συμβεί την περίοδο 2015-19. pic.twitter.com/DAEku0sdga
— Dimitris Kairidis - Δημήτρης Καιρίδης (@DimKairidis) December 7, 2020
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)