Αθλητικές μεταδόσεις με προκριματικά Euro 2020 και τελικό κυπέλλου μπάσκετ


Οι αγώνες των προκριματικών του Euro 2020, αλλά και ο τελικός του Final Four του Κυπέλλου Γυναικών μεταξύ της Νίκης Λευκάδας και του Ολυμπιακού συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον από το τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (24.03.2019).

Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Φενέρμπαχτσε – Τόφας

TBF Basketball Super League

14:00

Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία

Μότοκρος

14:00

COSMOTE SPORT 8 HD

Τσμόκι Μινσκ – Πάρμα

VTB United League

14:30

Eurosport 1

Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο

Δίαθλο

14:30

COSMOTE SPORT 9 HD

Μίντεν – Μαγδεμβούργο

Bundesliga

15:00

Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία

Μότοκρος

15:00

ΕΡΤ3

Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή

Football League

15:00

ΕΡΤ Sports HD

Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός

Τελικός Κυπέλλου μπάσκετ γυναικών

15:30

Eurosport 1

Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ

Σκι ανώμαλου δρόμου

16:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Καζακστάν – Ρωσία

Προκριματικά Euro 2020

16:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Ουαλία – Σλοβακία

Προκριματικά Euro 2020

17:00

Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία

Μότοκρος

17:15

Eurosport 1

Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο

Δίαθλο

18:00

Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία

Μότοκρος

18:00

COSMOTE SPORT 4 HD

New York Knicks – Los Angeles Clippers

NBA

18:00

COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters 1000 Miami Open

Κυρίως ταμπλό

18:00

FOX Sports

March Madness Second Round

NCAA

19:00

COSMOTE SPORT 1 HD

Ουγγαρία – Κροατία

Προκριματικά Euro 2020

19:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Ισραήλ – Αυστρία

Προκριματικά Euro 2020

19:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Σαν Μαρίνο – Σκωτία

Προκριματικά Euro 2020

20:00

Eurosport 1

Track Championship, Μάντσεστερ

Ποδηλασία

20:00

COSMOTE SPORT 9 HD

Martinsville STP 500

NASCAR Cup Series

20:30

COSMOTE SPORT 7 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα

ACB Liga Endesa

20:30

FOX Sports

March Madness Second Round

NCAA

21:45

COSMOTE SPORT 8 HD

Β. Ιρλανδία – Λευκορωσία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 3 HD

Πολωνία – Λετονία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 2 HD

Κύπρος – Βέλγιο

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 1 HD

Ολλανδία – Γερμανία

Προκριματικά Euro 2020

22:30

COSMOTE SPORT 4 HD

Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers

NBA

23:00

FOX Sports

March Madness Second Round Tip – Off

NCAA

Πηγή: www.newsit.gr