![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στο πένθος έχουν βυθιστεί τα Τρίκαλα από τα Τσιγάρας. της Πέμπτης όταν και έπεσε νεκρός ξαφνικά και ενώ βρίσκονταν στην ταβέρνα όπου εργάζονταν ως ψήστης ο 26χρονος Γιώργος Τσιγάρας.
Σύμφωνα με το trikalavoice.gr, ο νεαρός πρόσφατα είχε κάνει οικογένεια και είχε αποκτήσει μια κορούλα, ενώ έπαιζε ποδόσφαιρο σε ομάδα της περιοχής.
Το βράδυ του τραγικού γεγονότος, ο 26χρονος ένιωσε αδιαθεσία και κατέρρευσε. Παρά την άμεση επέμβαση του ασθενοφόρου του ΕΚΑΒ και τις προσπάθειες των γιατρών στο Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων, δεν κατέστη δυνατό να τον κρατήσουν στη ζωή.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)