![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Παραλίγο να έχουμε θύματα στο 3ο Δημοτικό σχολείο στην Κηφισιά όταν η πόρτα καταπλάκωσε τρεις μαθητές.
Σύμφωνα με πληροφορίες η πόρτα έπεσε πάνω στα παιδιά και ένα αγοράκι 9 ετών μεταφέρθηκε στο Παίδων Πεντέλης. Σύμφωνα με πληροφορίες, το παιδί είναι πολύ φοβισμένο και εμφανίζει απώλεια συνείδησης.
Άλλοι δυο μαθητές τραυματίστηκαν ελαφρά. Όλα έγιναν κατά την διάρκεια εργασιών και η πόρτα έπεσε κάτω από αδιευκρίνιστες μέχρι στιγμής συνθήκες πάνω στα παιδιά. Ο εργολάβος έχει συλληφθεί.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)