![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Είναι άλλο οι ακτές και το κολύμπι και άλλο η διατροφή, λένε οι ειδικοί. Η πετρελαιοκηλίδα μετά το ναυάγιο του Αγία Ζώνη ΙΙ ήρθε για να μείνει… χρόνια στο πιάτο μας.
Ψάρια και οστρακοειδή ήδη έχουν αρχίσει να έχουν πρόβλημα πετρελαιοκηλίδα.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Είναι άλλο οι ακτές και το κολύμπι και άλλο η διατροφή, λένε οι ειδικοί. Η πετρελαιοκηλίδα μετά το ναυάγιο του Αγία Ζώνη ΙΙ ήρθε για να μείνει… χρόνια στο πιάτο μας.
Ψάρια και οστρακοειδή ήδη έχουν αρχίσει να έχουν πρόβλημα πετρελαιοκηλίδα.