ΣΟΚ: Νεκρός 23χρονος τελειόφοιτος Ιατρικής μετά από εμβόλιο ASTRA ZENECA


– Η είδηση απώλειας ενός νέου ανθρώπου μετά από εμβολιασμό με AstraZeneca έχει προκαλέσει σοκ στην Ελλάδα και την Αγγλία

– Δείτε την ανάρτηση του Έλληνα γιατρού που ενημέρωσε μέσω Facebook για το τραγικό συμβάν

Ακόμα ένας θάνατος που σύμφωνα με την ανάρτηση Έλληνα γιατρού σχετίζεται με το εμβόλιο της AstraZeneca, έρχεται να προστεθεί στον κατάλογο των τραγικών παρενεργειών του συγκεκριμένου εμβολίου, τροφοδοτώντας με περισσότερα επιχειρήματα όλους εκείνους που φοβούνται ή αρνούνται να το λάβουν.

Υπενθυμίζεται ότι με απόφαση Μπάιντεν οι ΗΠΑ σταμάτησαν την παραγωγή του συγκεκριμένου εμβολίου.

Η περίπτωση του 23χρονου

Σύμφωνα με την ανάρτηση του έλληνα ιατρού Μ.Α. ένας 23χρονος τελειόφοιτος ιατρικής, χωρίς προβλήματα υγείας, γιος οικογενειακών του φίλων, έχασε τη ζωή του μετά από εμβολιασμό με Astrazeneca, αφού πρώτα παρουσίασε θρομβωτικό επεισόδιο.

Δείτε την ανάρτηση του Έλληνα γιατρού: