![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ανακαλύφθηκε επιτέλους το μυθικό τετράποδο τέρας «Τσουπακάμπρα»;
Οι ερμηνείες έδιναν και έπαιρναν επί ημέρες στον δημοφιλή ιστότοπο Reddit, καθώς ο κάθε χρήστης είχε και μία δική του εξήγηση να δώσει, οδηγώντας τις συζητήσεις στα όρια της υστερίας.
Εν τέλει, η αλήθεια αποκαταστάθηκε και απείχε παρασάγγας από τις φημολογίες και τους αστικούς μύθους: απλά, επρόκειτο για ένα ομολογουμένως πανάσχημο τρωκτικό, γνωστό ως «άτριχος σκίουρος».
Δείτε τις φωτογραφίες:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)