![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σε νέο "θερμό" επεισόδιο, ενεπλάκη ο Πάνος Καμμένος - αυτή την φορά - στην Ύδρα.
Όπως αναφέρει η ιστοσελίδα parapolitika.gr μετά την Μήλο, ο Π. Καμμένος με το σκάφος της ιδιοκτησίας του, εισήλθε σε ιδιωτική μαρίνα του Πόρτο Ύδρα, απαιτώντας από τους εργαζόμενους νερό και ρεύμα.
Ο ιδιοκτήτης της μαρίνας προχώρησε σε σχετική καταγγελία στην αστυνομία, στελέχη της οποίας έσπευσαν στο σημείο, ωστόσο είχε προλάβει να το σκάσει κακήν κακώς.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)