![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τι κι αν διδάκτωρ του Πανεπιστημίου Αθηνών, ο Δήμαρχος Ύδρας Γιώργος Κουκουδάκης, μας έβγαλε το μάτι με το ποστ στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook!
Θέλοντας να ενημερώσει τους κατοίκους του νησιού για τη διακοπή ρεύματος διαρκείας, ο Γιώργος Κουκουδάκης, αναφέρθηκε στην ''αναπληρωτή διευθ-η-ντή'' της ΔΕΗ Ναυπλίου...
Μόνο που αντί για διευθυντή, έγραψε διευθηντή!
Δήμαρχε λίγη περισσότερη προσοχή άλλη φορά!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)