![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Ελένη Μενεγάκη φορούσε ένα κίτρινο φόρεμα, που ήταν δημιουργία της Υβόννης Μπόσνιακ..
Η παρουσιάστρια μόλις είδε την ομάδα της στο πάνελ δεν της άρεσε τόσο η απόχρωσηστα μπλουζάκια τους... Η Ελένη γύρισε πλάτη στη κάμερα μιας και ήθελε να τους αλλάξει θέση και να τους βάλει να κάτσουν σύμφωνα με τα χρώματα των ρούχων τους!
Βέβαια δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει, μιας και έχει αδυναμία η Ελένη στα έντονα χρώματα!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)