![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μα τι κορμάρα είναι αυτή!
Η Αλέκα Καμηλά «μοιράζει» εγκεφαλικά με τη φωτογραφία της με μπικίνι μαγιό στο instagram. Μετά από τρεις εγκυμοσύνες η παρουσιάστρια διαθέτει θανατηφόρο κορμί και ταράζει τον ανδρικό πληθυσμό.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μα τι κορμάρα είναι αυτή!
Η Αλέκα Καμηλά «μοιράζει» εγκεφαλικά με τη φωτογραφία της με μπικίνι μαγιό στο instagram. Μετά από τρεις εγκυμοσύνες η παρουσιάστρια διαθέτει θανατηφόρο κορμί και ταράζει τον ανδρικό πληθυσμό.