![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη και του Γιάννη Λάτσιου έχει γίνει ένας ωραίος έφηβος.
Ο Άγγελος Λάτσιος «καίει καρδιές» καθώς είναι ένα όμορφο αγόρι. Ο νεαρός άλλαξε φωτογραφία προφίλ στο facebook και προκάλεσε πανικό από σχόλια και likes.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη και του Γιάννη Λάτσιου έχει γίνει ένας ωραίος έφηβος.
Ο Άγγελος Λάτσιος «καίει καρδιές» καθώς είναι ένα όμορφο αγόρι. Ο νεαρός άλλαξε φωτογραφία προφίλ στο facebook και προκάλεσε πανικό από σχόλια και likes.