![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στιγμές χαράς θα ζήσουν σε λίγες μέρες ο Κώστας Βουτσάς και η Αλίκη Κατσαβού. Το ερωτευμένο ζευγάρι πρόκειται να βαφτίσει τον γιο του. Ο μικρός όπως είναι γνωστό θα πάρει το όνομα, Φοίβος.
Όλο αυτό το διάστημα η ηθοποιός ασχολείται μόνη της με τις λεπτομέρειες της βάφτισης. Θέλει όλα να περάσουν από τα χέρια της, έτσι ώστε η μέρα αυτή να είναι ακριβώς όπως την έχει φανταστεί. Ήδη έχουν σταλεί οι προσκλήσεις σε φίλους και συγγενείς.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)