![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Κώστας Αναγνωστόπουλος, δεν είχε δείξει μέσα στο παιχνίδι να αγαπά ιδιαιτέρως κάποια αντικείμενα όπως ο Ορέστης Τσανγκ, αλλά από ότι φαίνεται θέλησε να έχει μερικά ενθύμια από την παραμονή του στον Άγιο Δομίνικο για περίπου 5 μήνες.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Κώστας Αναγνωστόπουλος, δεν είχε δείξει μέσα στο παιχνίδι να αγαπά ιδιαιτέρως κάποια αντικείμενα όπως ο Ορέστης Τσανγκ, αλλά από ότι φαίνεται θέλησε να έχει μερικά ενθύμια από την παραμονή του στον Άγιο Δομίνικο για περίπου 5 μήνες.